SleepAngel.Lt

Sleepangel medicininės produkcijos priežiūra

Sleepangel barjerinė antialerginė patalynė yra unikali ir dar vienu aspektu – šių gaminių priežiūra yra itin paprasta ir patogi. Sleepangel gaminių nereikia, o tiksliau negalima skalbti. Dėl panaudotų Pneumapure, pureshield ir safeweld technologijų produkcijos vidus niekada neužsiteršia, o gaminių danga yra ypač atspari dėmėms. Sleepangel gaminius pakanka gerai nuvalyti drėgna audeklo skiaute ar nuplauti po nestipria dušo srove, jei juos naudojate namuose. Jei esate itin alergiški ar susirgote pvz. gripu rekomenduotina gaminius dezinfekuoti stipresniais būdais nei tik vandeniu. Čia rasite instrukcijas kaip ir kokiomis priemonėmis reikia dezinfekuoti sleepangel gaminius naudojant juos slaugoje ir pan.

Sleepangel medicininė pagalvė

SleepAngel™ medicininių pagalvių, antklodžių, pozicionavimo priemonių ir čiužinių dezinfekavimo instrukcija:

Tikrinimas ir priežiūra:

  • Vizualiai patikrinkite gaminius ar nėra viršutinės dangos pažeidimų ir esminių pakenkimų.
  • Pakeiskite pažeistus gaminius.
  • Naudojant dezinfekcines servetėles ant visų poliuretano paviršių, užtikrinkite, kad po valymo servetėle paviršiai būtų nušluostyti su švariu vandeniu.

Savaitinė priežiūra (arba išrašius pacientą į namus):

  • Patikrinkite ar gaminys nėra užterštas su biologiniu skysčiu (kraujas, skrepliai, seilės), ar nėra skylių gaminio dangoje.
  • Utilizuokite sugadintus gaminius kaip medicinines atliekas.

Valymo instrukcijos:

  • Įprastam valymui: naudokite švelnaus tirpiklio ir vandens mišinį.
  • Dezinfekavimą galima atlikti naudojant atskiestą hipochloritą, kurio didžiausia koncentracija 1000 ppm, ar alkoholio koncentracijos tirpalą, kurio didžiausia koncentracija 72 %.
  • Užtikrinkite, kad produktas paskui būtų nuplautas švariu vandeniu (kitu atveju medžiaga gali prarasti spalvą, susiraukšlėti, o poliuretanas gali prarasti atsparumą).

Pastaba. Valant alkoholiu ar valymo tirpalu gali laikinai pakisti audinio paviršaus danga ir audinys gali tapti imlesnis mechaniniam poveikiui. Prieš naudojant leiskite išdžiūti. Po naudojimo užvalkalą atsargiai pakeiskite, kad išvengtumėte mechaninio pažeidimo.
PneumaPure™ filtrui taikoma tam tikra valymo procedūra. Filtro ir audinio negrandykite, kad nepažeistumėte.

 

Nebalinkite, neskalbkite skalbyklėje, nevalykite sausuoju būdu, nedžiovinkite mašinoje, nelyginkite

Išbandytų valymo produktų sąrašas

Išvardyti dezinfekantai gali būti naudojami tik toliau nurodytos atitinkamos koncentracijos ir po valymo produktą nuplaunant vandeniu. Šis sąrašas nėra baigtinis ir bet koks naujas dezinfekantas turi būti ištirtas.

Messenger