SleepAngel.Lt

Apie produkcija

SleepAngel™ pagalvės

Ar kada nors domėjotės, kas miegojo ant jūsų viešbučio pagalvės prieš jus, kokiomis ligomis jie sirgo ir kaip jie naudojo šią pagalvę?

Pasak Dubline įsikūrusių Gabriel Scientific mokslininkų, po dviejų metų pagalvės naudojimo iki vieno trečdalio pagalvės svorio sudaro bakterijos ir grybelių sporos, o taip pat gyvos ir mirusios dulkių erkutės bei jų nemalonios išskyros. Tai yra pakankamai kenksminga namuose, bet viešbučiuose ir ypatingai ligoninėse tai gali būti itin pavojinga, kadangi patalynė ir pagalvės yra identifikuotos kaip ligų židiniai ir vektoriai, kurie sukelia alergines reakcijas, bei potencialiai mirtinas infekcijas, tokias kaip MRSA (sukelia pneumoniją, šlapimo takų infekciją,sepsį), C.difficile (žarnyno infekcinė liga) ir Norovirusas („žiemos vėmimų liga“). Gabriel Scientific išrado patentuotą šios problemos sprendimo būdą pagalvės pavidalu, kuri turi PneumaPure™  filtrą, pagamintą iš širdies stentų membranos sulaikančios bakterijas ir siūles sulietas aukštais dažniais – vietoj įprasto susiuvimo.

Nugalėtojas vertas apdovanojimų

„The Irish Times InterTradeIreland Awards“ vertinimų komisija išrinko SleepAngel™ PneumaPure™ Filtro technologiją 2012 metų inovatyvių produktų nugalėtoju.

Vertinimo komisijos vadovas ir InterTradeIreland generalinis direktorius Liam Nellis sakė : „Dabar, labiau nei bet kada, verslui reikia inovatyvios ir verslios kultūros komercinei sėkmei ir augimui. Gabriel Scientific yra puikus kompanijos pavyzdys, kurie daugiausia dėmesio savo veikloje ir skyrė inovacijoms.“ Deividas Woolfsonas, Gabriel Scientific įkūrėjas ir generalinis direktorius, teigė : „Šis apdovanojimas yra laikomas Oskaru Airijos inovacijų pasaulyje. Mes labai džiaugiamės, kad mūsų SleepAngel™ PneumaPure™ technologija buvo pripažinta išskirtiniu 2012 metų inovatyviu produktu. Inovacija iš esmės yra žingsnis į priekį, o PneumaPure™ technologija suteikia esminį miego kokybės patobulinimą visiems – ypatingai kenčiantiems nuo alergijos, ligoninės pacientams ir viešbučių svečiams. Aš manau, kad šis apdovanojimas pripažino technologijos naudą visiems žmonėms.“ Sveikesnis miegas namuose, ligoninėse ir viešbučiuose. Rezultatas – miego gerinimui skirtas produktas, kurio pajėgumas blokuoti netgi pačius pavojingiausius virusus ir bakterijas iš pagalvių užpildų yra kliniškai įrodytas. Kartu su lengvai valoma technine tekstilės danga, SleepAngel™ pagalvė yra labai reikalingas pažengusios infekcijų kontrolės produktams standartas, kurią mes naudojame intymiai kiekvieną dieną. Vienodai gerai technologija veikia viešbučiuose, kur SleepAngel™ pagalvė apsaugo nuo įprastų gyvių gyvenančių viešbučio pagalvėse – dulkių erkučių išskyros, kito žmogaus negyva oda, virusai, įskaitant ir gripo virusą, utėlės ar net niežai – ir ligoninėse, kur slypi šie ir kiti žymiai grėsmingesni pavojai. SleepAngel™ produkcijos asortimentas yra naudingas taip pat sergantiems astma bei alergija, PneumaPure™ filtras blokuoja dulkių erkučių enzimus ir alergenus, kurie sukelia astmos ir alergijos priepuolius. Viena iš svarbiausių PneumaPure™ technologijos charakteristikų yra nano-skopinis filtro poros dydis, kuris yra įrodytas barjeras prieš virusus (4 mikronai), bakterijas (8mikronai) ir dulkių erkučių alergenus (2 mikronai).

PneumaPure™ technologija, kurią naudoja SleepAngel™ produktai,

patvirtinta nepriklausomų laboratorijų Europoje ir JAV. Palyginimui, 70 % ištirtų standartinių ligoninės pagalvių buvo užterštos mikrobais bei labai pavojingomis antibiotikams atspariomis „super bakterijomis“.

SleepAngel™ produktai yra užregistruoti ES kaip 1 klasės medicininiai prietaisai, ši klasifikacija pabrėžia kompanijos sėkmę panaudojant medicininių prietaisų standartų inovaciją nesibaigiančiai problemai. SleepAngel™ pagalvė buvo pritaikyta kaip pavyzdinė Didžiosios Britanijos ir Airijos sveikatos priežiūros įstaigose. Lietuvoje SleepAngel™ gaminiais pasitiki vis daugiau sveikatos priežiūros įstaigų, ir žmonių namuose, kurių teigiami atsiliepimai yra geriausias produkcijos įvertinimas.

Messenger