SleepAngel.Lt

Ligoninės čiužiniai - itin pavojingi

Ligoninės čiužiniai: FDA saugumo pranešimas- Pažeista ar nusidėvėjusi danga kelia infekcijos ir užsikrėtimo grėsmę.
Čiužinių ligoniams dangos ir pagalvių užvalkalai gali būti ne tokie saugūs, kaip mano vartotojai ir ligoninių pacientai.

Per paskutinius 2 metus, Federalinė vaistų administracija (FDA) gavo virš 450 pranešimų apie čiužinių dangas, kurios negali apsaugoti nuo kraujo ir kūno skysčių pratekėjimo į čiužinį (vadinamo skysčių pratekėjimu). Jei čiužinio danga nors kiek nusidėvi ar turi mažų skylučių ar įplyšimų medžiagoje, į čiužinį gali patekti skysčiai, o netinkamas valymas, dezinfekavimas ir skalbimas taip pat prisideda prie šių problemų.

FDA išreiškė susirūpinimą dėl plačiai paplitusio skysčių pratekėjimo per nusidėvėjusias ar pažeistas medicininių čiužinių dangas ir dėl nepakankamo šios problemos įvertinimo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų ir slaugytojų.

Čiužinių dangos ir pagalvių užvalkalai naudojami tam, kad apsaugotų lovas ir pagalves nuo kraujo ir kūno skysčių, taip pat ir nuo kitų ore esančių patogenų patekimo į gaminių vidinius užpildus.

 

Ši problema kelia didžiulį pavojų sveikatai, ypatingai ligoninėse ir sveikatos priežiūros įstaigose, kur tarp pacientų yra didelė kryžminės infekcijos rizika, o namuose alergenus, virusus ir bakterijas gali perduoti vienas šeimos narys kitam besinaudojant ta pačia patalyne.

FDA pažymi, kad net vandeniui atsparios, nepralaidžios ar vandenį atstumiančios čiužinių dangos gali prarasti efektyvumą, be to kiekvienas gamintojas suteikia savo gaminiams vis skirtingą tarnavimo laikotarpį, o tai reiškia, kad reikia atlikti daugiau mokslinių tyrimų prieš naudojant šiuos produktus.

FDA tęsė rekomenduodama žmonėms nedelsiant pakeisti čiužinio dangą, kuri yra nusidėvėjusi ar pažeista, kad sumažėtų kryžminės infekcijos rizika. Yra saugus sprendimo būdas, tai SleepAngel™ gaminiai su karščiu užlydytomis SafeWeld™ siūlėmis (be adatų skylių ir užtrauktukų) ir PureShield™ danga (nepralaidi vandeniui), kuri apsaugo gamini nuo bet kokio skysčio pratekėjimo, o patentuotas PneumaPure™ filtras leidžia gaminiui kvėpuoti ir tuo pačiu apsaugo nuo bet kokių skysčių.

Messenger